cinci hoca

Merhabalar sevgili hikâye okurları, ben Ümran 31 yaşında tesettürlü bir bayanım, ortalama boyda minyon tipli bir bayanım, dört yıllık evliyim, eşimle evliliğimizin ilk yıllarında düzenli cinsel yaşantımız vardı, fakat sonrasında cinsel birliktelik yaşayamaz olduk, eşime neler yaptıysam bir türlü olmuyordu, doktorlara gitmiş her türlü ilacı denemiştik, cinsel oyunlar bile oynamıştık, siki biraz kalkar gibi oluyor, sonra tam amıma girecekken birden sönüyordu, doktorlar eşimin iktidarsız olduğundan bahsediyordu, eşimin bir hastalığı yoktu doktorlar durum biraz psikolojik diyorlardı. Eşimde suçu bende aramaya başladı, aramız soğumaya başlamıştı, çaresizlik içindeydim.

Mahallemizde benden iki üç yaş büyük, Fadime abla vardı, bende ona danışıp durumu anlattım, oda kız sana büyü yapmış olmasınlar dedi; bak dedi bizim mahallede cinci Ali Hoca var, istersen sana ona götüreyim dedi. Bende peki dedim, belki cinler musallat olmuştur dedim. Sözleşip cinci hocanın evine gittik. Yoldayken Fadime bana bak Ümran; hocanın her dediğini yap, hocaya hacıya ayıp olmaz diye beni uyardı. Evin kapısını çaldığımız da bizi tesettürlü bir bayan karşıladı, hocaya mı görmeye geldiniz dedi, bizde evet deyince içeri aldı, bekleme odası gibi bir yere bizi aldı. Biraz bekleyin içerde hocanın işi ver dedi, içerden hafif ayyyayyy diye kadın inleme sesi geliyordu, Fadime’yle birbirimize baktık, tesettürlü kadın biraz sırıttı, sanırım hoca cin çıkartıyor diye tahmin ettik. Beş dakika sonra içerden bir tane türbanlı kadın çıktı, Yardımcı kadın (sanırım hocanın karısıydıda) içeri girip, çıkınca hoca efendi sizi bekliyor deyip içeri çağırdı.
Fadime’yle içeri girdiğimizde bir tane kanepenin üstünde minderde oturan bir adam bizi karşıladı, Buyurun hanımlar dedi, Ali Hoca 40 yaşında gösteriyordu, biraz sakallı, beyaz yüzlüydü. Yerdeki minderlere işaret edip oturun dedi, ee hanginizin derdi var diye sordu, ben söze başlayıp hocam dedim, dört yıllık evliyim kocamla cinsel münasebetimiz yok diye anlatmaya başladım, kocamın ki kalkmıyor diye utana sıkıla durumu anlattım. Hımm dedi, ne zamandır böyle deyince iki yıldır yapmıyoruz diye anlattım. Hoca bir tas çıkarıp, tasa biraz su döküp elinde tas suya doğru biraz üfledi, sonra sanırım arapça bir şeyler okudu, kalem çıkarıp tasa hafif batırdı, bir tane küçük kağıt parçasına önündeki sepha üstünde bir şeyler karaladı, sonra işaret parmağını tasa sokup, beni yanına çağırdı, parmağını üfledi, ben tam karşısında durdum, evet kızım dedi eteğini sıyır bakayım dedi, bende öyle kala kalmıştım, hoca bizde ayıp yok yavrum dedi, bende eteğimi kaldırdım, külotumla hocanın önünde dikeldim, hoca istifini bozmadan göbek deliğimin altına parmağıyla hafif hafif dokundu, gıdıklandım gülesim geldi, hoca parmağını bir daha üfleyip bu sefer külotuma dokunmaya başladı, işaret parmağını külotun üstünden amcığımda hissetmeye başladım, ürpermiştim, hafif hafif dokunuyor bir şeyler mırıldanıyordu, ben ayy demiştim, Fadime’de öyle film izler gibi bakıyordu, sonra küçük kağıda bir şeyler yazdı, sanırım Arapça gibi, tamam kızım toplan dedi, ben eteğimi indirdim, küçük kağıdı verip bunu külotunun içine sok dedi, yarım şişe su çıkarıp bana verdi, bunu da eşinle ilişkiden önce ona içir; sana büyü yapmışlar önce bunu deneriz cinler inat etmezse çözülür, yok olmazsa ilişkiye giremezseniz gene bana gel, kuvvetli bir büyü yaparım dedi, peki hocam dedim, borcumuz deyince şimdilik 50 tl yeter dedi. Fadime’yle oradan ayrıldık.

Eve varınca külotumun içine kağıt parçasını koydum, kocam gelince bir bahaneyle suyu ona içirdim. Yatma vaktinde sadece iç çamaşırımla kocamın koynuna sokuldum, öpüşüp onu soydum, kendim de soyundum, siki önce kalkar gibi oldu, ben biraz okşadım öptüm tam amcığıma getirip sokacakken gene inmeye başladı, siki pörsümüştü, eşim sinir oldu dönüp uyumaya başladı, ben daha da sinir olmuşum, yatakta çıplak yatıp kukumu okşamaya başladım, aklımda hocanın dokunuşları vardı, onun dokunuşlarını hayal ediyordum, parmağımla bızırımı dokunuyor, hocayı hayal ediyordum, amım sulanmış sonra kendimi parmaklamaya başladım, hocanın sikini hayal ediyordum. Böyleyken uyumuşum.

Ertesi gün Fadime’ye durumu anlattım, hocanın yardımcısını arayıp; iki gün sonrasına randevu almıştık. Yalnız gelirken gusül abdestti alsın demişti hoca. Ben gusül abdestini aldım; Hocanın yanına vardığımızda bizi yanına buyur etti, durumu anlatınca, hım yapıp zaten anlamıştım, bunlar zulu cinleri dedi, en inatçı kafir cinlerdendir. Sana kuvvetli büyü yapmışlar kızım dedi, bende ayy napcaz hocam dedim çaresizce. Hoca sana şöyle anlatayım bu cinler şimdi senin cinsel organında yaşıyorlar, oraya mesken tutmuşlar, çıkmazlarsa kocanla aran iyice soğur ailene her türlü bela gelir deyince ben hiiiiii yapmıştım, aman hocam çaresi var mı? Deyince korkma yavrum dedi çaresi var, yalnız benimle ilişkiye gireceksin benim organım sayesinde bu beladan kurtulabilirsin deyince ağzım açık kalmıştı.Büyük şaşkınlık içinde aaaaaaa yapmıştım, ama nasıl olur deyince valla senin bilecen iş yoksa her türlü bela sana musallat olur deyince, ben de yan gözle Fadime’ye baktım, oda kabul et der gibi yapınca peki dedim.

Hocanın gözleri parıldadı, pekala sen çık bakalım hanım diye Fadime’yi çıkardı, yardımcı kadına da içeri kimseyi alma ben kuvvetli bir büyü yapacam diye tembihleyip onu da yolladı. Yalnız kalınca hoca oturduğu yerden bak yavrum hocalık bitti, bu belayı def etmek için yarım saat karı koca gibi olucaz deyince içimi bir heyecan kapladı.İkimizde daha arzulu olursak daha makbul olur dedi. Peki hocam şey yani kocacım dedim, hıhh şöyle dedi şimdi çıkar şu üstündekileri bakayım dedi; ben heyecanla gerdeğe girecek gelin gibi soyunmaya başladım, hoca yalnız türbanın kalsın yavrum dedi. Ay peki deyip yavaş yavaş eteğimi ve gömleğimi çıkardım, karşısında sutyen ve külot kalmıştım, hocanın arzulu bakışları beni heyecanlandırdı, bana yiyecekmiş gibi bakıyordu Maşallah ne güzelsin sen bakayım deyip üsttünü de çıkar dedi, şöyle kocanın karşısındaymış gibi yap deyince ben cilveli cilveli sutyenimi çıkardım, memelerim iri iri hocanın karşısındaydı, sonra külotumu indirince hoca kukuma bakarak off off diye iç çekti, başımda sadece türban hocanın karşısında anadan doğma durmaktaydım, hoca gel bakayım deyip yanına çağırdı, ellerimden tutup beni kucağını oturttu, hocanın altında şalvar gibi bir şey vardı ama kalkmış sikini hissedince içime bir sıcaklık girdi, hoca bu ne güzellik karıcım deyip bacaklarımı memelerimi ellemeye başladı, oradan kukumu da okşamaya başlayınca ben yapmacık, ayy yapma kocacım diye cilveleşmeye başladım, hoca iştahlanmıştı. Beni kanepeye yatırıp öpmeye oradan da memelerimi dudaklarıyla ezmeye başladı, hocanın başını tutuyor, ayyy erkeğim yapma diyordum, kaç zamandır erkek teni hissetmediğimden her yerim hamur gibi kabarıyordu, meme uçlarım irileşmişti, hoca da meme uçlarımı sırıyor, arada bir dişliyordu, ben haz içinde inliyordum, hoca da arzuluydu, bacaklarımı ayırdı, amcığıma bakıp off deyip ne güzelmiş bu deyip önce okşamaya sonrada yalamaya başladı, ben soluksuz kalmıştım, ilk kez bir erkek kukumu yalıyordu, kocam olacak salak asla böyle şeyler yapmamıştı, iki parmağıyla amımı ayırıp dikleşen bızırımı dilliyor arada birde dudaklarıyla bızırımı emiyordu, ben kendimden geçmiş erkeğim diye inliyor, şelale gibi sıvımı akıtıyordum, hoca gerçekten işini biliyordu, zevkten kuduracaktım.
Yalama faslından sonra hoca doğruldu, üstündekileri çıkardı, şalvarını indirince gözlerim fal taşı gibi açıldı, siki oldukça iri ve kalın duruyordu, kocamınkinin 2 misli vardı, sikini bana uzatıp okşa yavrum senin kurtarıcın bu deyip, elimi tutup elletmeye başladı, sikine dokununca ateş gibiydi, öyle değil yavrum sık biraz dedi, biraz sıkıp okşayınca hoca ohhh dedi, öpsene kız dedi, ben şaşkın ama karı kocayız bak deyince sikinin başını öpmeye başladım, içime bir sıcaklık kavradı, memelerim irileşmişti, hocanın sikinin başını dudaklarımla ezmeye başladım, ellerimle de kıllı götünü okşuyordum, sikinin yarısı ağzıma giriyordu, hocanın siki daha da irileşmişti sanki,hoca uhhh diye zevke gelmişti.

Hoca tamam yavrum bu kadar deyip beni doğrulttu, yer minderini açtı beni bir güzel yatırdı,önce sikiyle kukuma sürttürmeye başladı, bızırım gene uyarılmıştı, gene sulanmıştım, benim gözlerim hocanın sikindeydi, siki iriydi nasıl girecek diye düşünürken hoca bir şişe alıp sikine akıttı, dizlerimi göbeğime kadar çektim amım kabak gibi hocanın önündeydi, sıvazlayıp deliğimi zorlamaya başladı, santim santim giriyordu, iki yıldır amıma yarak girmediği için biraz zorluyordu, hoca ohhh deyip daracıkmış yavrum, hiç sik girmemiş gibi dedi; bense mayışmış bir şekilde ayyyy kocacım yavaş sok, sikin büyükmüş deyince hoca daha da zevke gelip biraz daha yüklendi, ayyy diye çığlık atmıştım. Artık sikinin tamamı amımın içine kaplamıştı, hoca biraz durup yavaşça sikini çıkarıp tekrar yüklenmeye başladı, ama yavaş yavaş tadını çıkararak yapıyor ikimizde zevk alıyorduk, ben sularımı boşaltıyor, erkeğim benim, sik beni kocacım, hepsini sok diye inliyor, daha rahat girsin diye bacaklarımı havaya dikmiştim, zevk denizinde gelmeye yakındım, hoca tempoyu yükseltmeye başladı, ben altında vurdukça inliyor ayyy ayyy diye çığlık atıyordum. İlk gün geldiğimiz de içerden gelen sesin nedenini anlamıştım, hoca işinde marifetliydi demek ki kadınları zevke getirip güzelce beceriyordu. Artık daha sert sokmaya başladı; elleriyle alttan kalçalarımı kavramış sıkıyordu, tek vücut olmuştuk,beni inletiyor zevkten kudurmuş haykırarak boşalmıştım.

Hoca enerji doluydu, üzerimden doğruldu bana gel yavrum bide böyle yapalım diye beni dört ayak önüne domalttı, kıçıma hocaya doğrulttum, kıçıma bir şaplak atıp off ne güzel götün var dedi, sonra sikini amcığımın üzerinde sürtüp sokmaya başladı, önce yavaş sonra hızlanmış elleriyle belimi kavrayıp; şak şak diye sikini amcığıma sokuyordu, alttan baktığımda kıllı taşakları gelip gidiyor sikinin tamamı içime giriyordu. Hoca boşalmak bilmiyordu, coşkulu bir şekilde sikişe devam ediyor bende zevkten kudurup; sik kocacım amım senin, inlet beni diye çığlık atıyor, amcığım şelale gibi akıyordu. Hayatımda ilk kez sikişmenin sonsuz zevkine erişmiştim. Erkek sıcaklığını, kadınlığımı coşkuyla tatmıştım, aklımda hiçbir şey yok sadece sikişmenin sonsuz zevki vardı. 2.kez boşalıyordum.Hoca elleriyle memelerimi yapışmış, böyle beş dakika kadar pompaladıktan sonra beni kendine çekti, uhhh diye ses çıkarıp sikini çıkarmadan öylece kaldı, içime sıcak dölleri gelmişti, ikimizin bedenleri titremişti, ben panikledim ayyy içime boşaldın deyince, sus yavrum işin esası böyle halledicez dedi.
İkimizde yığılıp almıştık, sikini çıkarıp bana doğrul bakayım dedi, sonra bir tas çıkarıp işer gibi dur diye komut verdi; amcığımdan hocanın dölleri tasa şıp şıp dökülüyordu, bak cinler dölle beraber çıkıyor dedi. Bense cinleri falan unutmuş, zevk sarhoşu halindeydim, hocanın tatlı siki aklımda kalmıştı. Dölleri akıttıktan sonra, ikimizde giyindik, hoca bana ilk görüşmedeki ciddiyetle; karı kocalık bitti yavrum, şimdi yardımcım sana lavaboyu göstersin çişini yap, cin belasından kurtuldun, yalnız tekrar sana musallat olurlarsa her zaman beklerim dedi. Bende zevkle gelirim hocam dedim, hoca yardımcıyı çağırdı, kadın bana manalı manalı bakıp, lavaboyu gösterdi, yardımcı kadına ücret 100 lira verdim. İşimi hallettikten sonra, fadime’yle dışarı çıktık.
Fadime dışarda ee nasıldı, ne yaptınız hocayla diye merakla sordu, cinlerden kurtuldun mu? deyince ayyy kız cin falan bahane sikişmek harikaydı deyince Fadime aaa sikiştiniz yani, senin de hoşuna mı gitti? Sonra heyecanla ayy dur Ümran bize gidelim, ayrıntısıyla anlat dedi.

Fadime’nin evine varınca karşılıklı oturup, en baştan ayrıntısıyla anlatmaya başladım. Hocanın kucağına nasıl çıplak oturduğumu; hocanın inanılmaz iri ve kalın sikinden bahsedince Fadime de ne siki kocaman mıydı diye iç çekmişti, sonrasında hocanın amımı iştahlı iştahlı yalamasını anlatınca Fadime ayy yapıp, bızırından mı yaladı diye sordu; bende evet demiştim. Sanırım o an amı sulanmaya başlamıştı. Fadime peki kız siki kolay girdi mi? diye sorunca bende; sanırım yağ gibi bir şey sürdü, ilk girişte acısa da sonra çok zevk verdi dedim; Fadime ayyy iyi sikiyor mu bari dedi; bende oooooo hem de nasıl; bir kere boşalmak bilmiyor hoca siktiği sürece ben üç kez boşaldım dedim, yaptığımız pozisyonları, aldığım zevkleri anlatınca Fadime seni şanslı kaltak, Ümran çok kısandım seni dedi, bende bir bahane bulup bu cinci Ali hocaya kendimi bi siktiriyim deyince; bende Fadime canım ben bu hocaya her hafta cin girdi bahanesiyle gidecem dedim. Böyle sikici erkek bırakılır mı hem kendi davet etti. Bundan sonraki günlerde her hafta Fadime ve ben türlü bahanelerle Ali hocanın evine gidip doyumsuz sikişmelerin tadını çıkardık. Cinci Ali Hocanın abonesi(müritleri) olmuştuk artık.

+18 hikayecinsel hikayelerseks hik sex hi̇kayesi̇sex hikayleriyaşanmış seks hikayeleri
Comments (0)
Add Comment
Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.