3 Kişi Tarafından tecavüze uğradım ama güzeldi

Merhaba sevgili Sex Hikaye okurları.Bu hikaye %100 gerçektir. senelerce biriyle paylaşmak istedim. Adım mert sene 1999 kış ay’ındaydık. 11 yaşındaydım mahalleden harun diye arkadaşım vardı aynı yaştaydık hep onla gezerdik. biraz yaramazdık üst mahallede düğün solanunda çalışsan yaşları ortalama 20-25 olan 3 kişi vardı. devamlı onlarla dalga geçer kızdırırdık. çok abartmıştık çalıştıkları için müdahelede edemezlerdi. cocuk olduğumuz için keyif alırdık. çocuk aklıydı. bi tanesi bir sefer baya kovalamıştı korkmuştum bi daha salona gitmemiştik. bir sabah harunla ara mahallede dolanıyorduk saat 2 gibiydi. karşımızda birden 3 kişiyi gördük. bi yerden geliyorlardı. koşarak bizi tuttular bi kaç sefer vurmaya kalktılar. çok korkmuştuk özür diledik gelin bizimle bakalım dediler. kulaktan kulağa konuşuyorlardı. ara sokaklardan bi süre dolandırdılar bizi ve en sonbir boş bir inşaatın
karşısında yaklaşık 5 dk oturduk.Biri siz ikiniz şu inşaata girip bizi orda bekleyin dedi, harunla beraber girdik hemen arkasından 3′ü geldi çıkın yukarı dedi önde biz 3′ü kata çıktık. bizi bi evin mutfak bölümüne soktular. mutfak camı yoktu ve camda bi bez asılıdı girer girmez biri hemen o bezle camı kapattı. mutfak boştu sadece duvara yaslı şekilde bi yatak vardı. daha önce geldikleri belliydi. çok geçmeden ikimizede vurmaya başladılar. çok sık kulaktan kulağa konuşup arada saatin kaç olduğunu soruyorlardı birbirlerine. yaklaşık yarım saat böyle devam etti. bizi öldürceklerini bile düşündüm acımasızlardı. sonra yine bi kulaktan kulağa konuştular ve biri arkadaşıma gel benimle dedi ve 1-2 dk sonra tek başına geri döndü. 3 kişinin içinde yalnız kaldım. bana en çok vuran uzun boylu çocuk mutfak duvarına dayandı pantolon düğmelerini açtı sikini dışarı çıkardı yala dedi. gözlerime inanamadım ne olur abi yapma dedim hayır yala dedi tekrar lütfen yapma dedim dinlemedi korkumdan kabul ettim. dizlerimle yere çöktüm gözümü kapattım sadece başını ağzıma alıp çıkarıyodum. daha fazla al diyordu duymamızlaktan geldim çıkardı sikini işaret yaptı en az buraya kadar al dedi ve devam ettim.kısa sürede kocaman ve çok sert olmuştu. bir süre sonra tamam diyip çıkarttı ağzımdan. girişte duvara dayalı yatagı yere serdi çıkart pantolonunu dedi şok olmuştum yalvardım çıkar dedi tekrardan biraz daha direnince döverek çıkartırım bak dedi. niyeti belliydi kurtulmam imkansızdı mecbur kalmıştım kabul ettim. pantolon düğmelerimi açmaya başladım dizlerine kadar indir yeter dedi. öyle yaptım, serdiği yataga uzandı başla yalamaya dedi bacaklarının üstüne çıktım gözlerimi kapatıp tekrardan yalamaya başladım. tamam uzan dedi uzandım üstüme çıkıp sürtmeye başladı. iki kişinin gözü önünde tecavüze uğruyodum çok utanıyodum. yaklaşık 4-5 dk sürtmeye devam etti. sürterken kulağıma birazdan sakın bağırma dedi. bişey anlamamıştım. bacaklarımın üstüne oturdu aç götünü dedi açtım, gözlerim hala kapalıydı arkamdan tükürük sesi geliyordu ordan bi tanesi sakın bağırma dedi. sonra kafasını dayadı itmeye başlamasıyla çığlık atarak kendimi öne atmam bir oldu sus sus diyerek bağırmamı önlediler çok kötü acımıştı.
tekrardan uzandı yala dedi ağzıma almaya devam ettim izleyenlerden birisi sakın kimseye anlatma bunları, zaten anlatsanda sana kızarlar niye kendini siktirdin derler dedi. cevap vermemiştim, gözlerim kapalı ağzıma almaya devam ediyordum. tekrardan uzan dedi uzandım hemen üstüme çıktı sürtmeye devam ettirdi. giderek çok zevk aldığını hissediyordum kalktı üstümden aç götünü dedi açtım tükürüklemeye başlıcaktı sonra çıkar komple pantalonunu dedi çıkardım belden aşağı çırılçıplak kalmıştım utanıyordum. uzandı tekrardan yala dedi yalamaya devam ettim dişlerimi sürtüyordum zevk almaması için devamlı uyarıyordu dişlerini sürtme diye. bi süre sonra tekrardan uzan dedi uzandım üstüme çıkıp sürtmeye devam etti. çok zevk aldığını hissediriyordu. yanağımı öpüyordu aç götünü dedi açtım tükürükledi yine sokmasıyla çığlık içinde kendimi öne attım. bıçak gibi acıtıyordu, tamam tamam sokmıcam dedi uzandı yalamaya devam et dedi ağzıma aldım yine, daha fazla al diyordu devamlı. dinlemiyordum sadece kafasını ağzımda gel git yapıyordum. bi tanesi enseme bi tekme attı gırtlağıma kadar girmişti. ökşürmüştüm tecavüz eden cocuk gülmeye başladı olan bana olcak dedi. uzan dedi yine sürtmeye devam etti. çok korkuyordum aç götünü diyecek diye. devamlı arkadaşınıda getirelim şununda ne halde görsün diyorlardı. içimden lütfen getirmeyin diyordum. tekrardan aç götünü dedi mecburdum açtım yine tükürükledi ve kafasını dayar dayamaz itti çığlık attım tamam sondu bu dedi uzandı ters otur 69 pozisyonunda yala dedi aşırı isteksizlikle kabul ettim ters oturdum yapamadım diger 2 arkadaşından yardım istesi beni biraz getireye oturttup şimdi yala dedi. elimle düzeltim ağzıma aldım yine çok utanıyodum.
kısa süre sonra tamam normal yala dedi ve bi süre yalattı yenide uzanmamı istesi, üstüme çıkıp sürtmeye başladı aç götünü dedi açtım korkumdan tükürüklemeye başladı. bu sefer diger 2 arkadaşının biri sağıma diger soluma geçti ben yerde yüzüstü elim götümde bekliyordum. kafasını dayadı yavaşca ilerletir ilerletmez 2 arkadaşıda sırtıma ayaklarıyla bi bastırdılar yerde kıpırdayamadım tecavüz eden çocuk sonuna bir kökledi çığlık çığlıga kaldım. kafasını bile alamazken taşaklarını arkamda hissettim. çıkarttı sonra ağlamaya başladım sus sus ağlama diyerek susturdular beni. sondu bu bi daha sokmucam dedi uzandı yala dedi. bacaklarının üstüne çıkıp ağzımda gel git yapıyordum. götüm çok acıyordu 4-5 dk yalattıktan sonra ağzıma zevk suları gelmeye başlamıştı iğrenç bi tadı vardı yere tükürük tekrardan devem ediyordum. bir süre sonra ağzıma fışkırırcasına boşaldı çok zevk almıştı. bense bütün gücümle yere 10-15 sefer tükürmüştüm çok kötü bi tatlı.
pantalonunu topluyordu bitti giyin üstünü dedi. toparlandım pantalonumu giydim düğmesini kapatıyordum kafamı bi kaldırdım diğeri sikini çıkarmış bunuda yala dedi onada yalvardım kabul etmedi sokmasından çok korkuyordum utanarak sende yapıcakmısın dedim hayır sadece yalıcaksın dedi. eğildim onuda aynı şekilde ağzımda gel git yapmaya başladım dondurma yalar gibi yala diyordu devamlı sakın dişlerini sürtme diyordu. ben kulak asmıyordum kızıyordu sürtme diye bana tecavüz eden arkamdan bi vurdu canım çok acımıştı. elimden geldi kadar güzel yalamaya başladım bi süre sonra yeter bu kadar bana dedi toplandı 3. kişi bişey yapmadı çıkıyoruz dediler. inşaattan bi kat aşşagı indik harunu gördüm ona burda dur bi yere gidersen arkadaşından adresini alır seni öldürürürüz diyerek korkutmuşlar.inşaattan çıkarkende aynı şekilde biz çıkıcaz 2 dk sonra sizde çıkın dediler. onlar çıktı bizde çıktın sonra. bu yokuşu tamamen çıkın arka sokaktan evinize gidin dediler tamam dedik. evlerimize dagıldık. yolda hiç konuşmadık harunla başımdan geçenleri anlatmadım. bağırmamdan anlamışmıdır bilmiyorum.

İnşaatta 3 Kişi Tarafından Tecavüze Uğradım - Grup Sex Hikayesi konusuİnşaatta 3 Kişi Tarafından Tecavüze Uğradım - Grup Sex Hikayesi konusu 2
Comments (0)
Add Comment
Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.